Dnia 27 kwietnia uczniowie klasy 1 c uczestniczyli w wycieczce klasowej do Kielc. Pierwszym punktem programu była wizyta w manufakturze czekolady, gdzie poznali proces powstawania czekolady – od ziaren kakaowca aż po gotowe słodkości. Kolejnym etapem było zwiedzanie teatru Stefana Żeromskiego „od kulis”. Poznali miejsca na co dzień niedostępne dla widzów – garderoby, kulisy, pracownie oraz scenę. Uczestniczyli w zajęciach dotyczących emocji, jak rozpoznawać i nazywać różne uczucia oraz wyrażać je za pomocą mimiki, gestów i ruchu. Na zakończenie odwiedzili słynny Dąb Bartek – jeden z najstarszych i najbardziej znanych pomników przyrody w Polsce.
Opracowały Renata Iluchin, Martyna Sowa
