235 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W dniu 29 kwietnia odbyła się w Szkole Podstawowej w Iłży przy ulicy Wójtowskiej 5, w wykonaniu uczniów klasy II A, uroczysta akademia upamiętniająca 235 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja.,,
Ewa Pedryc