Pro Mazowia
Za zasługi dla Iłży
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Dane adresowe
Szkoła Podstawowa w Iłży
Wójtowska 5 27-100 Iłża
tel/fax +48 486163040
Bodzentyńska 45 27-100 Iłża
tel +48 486165863
pspilza@poczta.onet.pl
Lokalizacja
Cookies
Na stronie SP w Iłży mogą być wykorzystywane pliki cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących tych plików w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, korzystaj ze strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    +48 486163040     +48 486165863      +48 486165110     pspilza@poczta.onet.pl                                                          E-dziennik Synergia          Microsoft Office 365
dzień sportu szkolnego
Iłża, 15.06.2018.

SPRAWOZDANIE

z Dnia Sportu Szkolnego – zawodów lekkoatletycznych, rozegranych
w dniu 15.06.2018 roku na mini stadionie przy Szkole Podstawowej
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłży.

W dniu 15.06.2018 roku na mini stadionie lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłży odbyły się zawody lekkoatletyczne wśród uczniów klas VII oraz II i III oddziałów gimnazjalnych
w Iłży.
Organizatorem zawodów byli: Dyrektor szkoły, Rada Rodziców oraz nauczyciele wychowania fizycznego.
Fundatorem nagród, a były to dyplomy, medale i słodycze, była Rada Rodziców.
Organizatorami od strony technicznej i sędziami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego: Beata Drab, Iwona Duda, Joanna Grudniewska Michał Koriat, Anna Mazur, Jacek Skiba, Urszula Skiba i Andrzej Socha.
Zawody prowadzone były w następujących konkurencjach:
• 100m dz i chł;
• 300m dz i chł;
• 600m dz; 1000m chł
• Skok w dal dz i chł;
• Rzut piłką lekarską 2 i 3 kg dz i chł (dwubój);
• Sztafeta 4x100m dz i chł.

Wyniki rywalizacji w poszczególnych konkurencjach wyglądały następująco:

100m dziewcząt:
1. Krakowiak Julia 3d 14,34 – I miejsce
2. Kargul Kaja 3d 14,98 – II miejsce
3. Chmielewska Natalia 2a 15,39 – III miejsce
4. Wojtas Weronika 3a 15,55
5. Łabęcka Zuzanna 3e 15,67
6. Mizerska Julia 3b 15,69
7. Łosiak Zuzanna 7a 15,76
8. Dusińska Gabriela 3a 16,11
9. Banasiowska Klaudia 7c 16,15
10. Piwońska Natalia 7b 16,38
11. Stępień Karolina 3c 16,54
12. Mazur Zofia 2c 18,12
13. Strużyna Weronika 2b 18,64
300m dziewcząt:
1. Sępioł Aleksandra 2c 52,07 – I miejsce
2. Stępień Adrianna 7a 53,48 – II miejsce
3. Wojtas Ilona 3c 53,49 – III miejsce
4. Kosakowska Weronika 3a 55,07
5. Banasiowska Klaudia 7c 58,71
6. Rożek Anna 7b 59,46
7. Chuchała Monika 3c 1,01,32
8. Dygas Izabela 7a 1,01,82
9. Kozieł Kinga 2b 1.04,20
10. Wojtas Patrycja 3b 1,06,59

600m dziewcząt:
1. Nobis Weronika 3d 2,15,13 – I miejsce
2. Kozera Magdalena 7a 2,15,43 – II miejsce
3. Sępioł Julia 3a 2,16,86 – III miejsce
4. Rynio Aleksandra 3c 2,20,86
5. Stawczyk Klaudia 2b 2,21,98
6. Pisarek Patrycja 7b 2,37,98

Skok w dal dziewcząt:
1. Stawczyk Aleksandra 3b 3,86 – I miejsce
2. Sępioł Aleksandra 2c 3,70 – II miejsce
3. Łosiak Zuzanna 7a 3,68 – III miejsce
4. Kargul Kaja 3d 3,50
5. Chmielewska Natalia 2a 3,49
6. Borkowska Julia 3a 3,35
7. Chuchała Monika 3c 3,28
8. Kaczmarska Weronika 7b 3,28
9. Węglicka Katarzyna 7b 3,26
10. Stawczyk Klaudia 2b 3,07
11. Dusińska Gabriela 3a 3,04
12. Głogowska Natalia 3d 3,00
13. Barszcz Urszula 7a 3,00
14. Sepioł Julia 3a -----

Rzut piłką lekarską dziewcząt:
2kg 3kg Suma
1. Brudnicka Izabela 3d 7,00 9,60 16,60 – I miejsce
2. Dzwonek Izabela 2c 8,30 8,00 16,30 – II miejsce
3. Woźniak Agata 3e 7,40 8,60 16,00 – III miejsce
4. Głogowska Natalia 3d 6,80 8,70 15,50
5. Gutkowska Wiktoria 2c 7,80 7,60 15,40
6. Małaczek Kamila 3a 7,10 8,20 15,30
7. Cholewińska Natalia 2a 7,00 7,70 14,70
8. Tusińska Katarzyna 2a 6,50 7,60 14,10
9. Heda Weronika 2a 6,00 7,90 13,90
10. Wojtas Weronika 3a 6,60 7,20 13,80
11. Chudyba Izabela 2d 7,00 6,80 13,80
12. Sobczyk Izabela 2b 6,10 7,40 13,50
13. Borkowska Anna 3e 6,50 6,60 13,10
14. Dziedzic Karolina 7c 6,70 6,10 12,80
15. Kaczmarska Weronika 7b 5,20 7,30 12,50
16. Strużyna Weronika 2b 5,50 6,20 11,70
17. Wróbel Aleksandra 3c 5,60 5,50 11,10
18. Dziura Katarzyna 7c 6,00 4,90 10,90
19. Gazarkiewicz Natalia 7b 3,70 6,00 9,70

Bieg sztafetowy 4x100m dziewcząt:
Dusińska Gabriela
Wojtas Weronika
Kosakowska Weronika III a – I miejsce – 1,02,54
Borkowska Julia

Heda Weronika
Chmielewska Natalia
Cholewińska Natalia II a – II miejsce – 1,02,74
Wojtas Ilona

Kargul Kaja
Pękala Julia
Krakowiak Julia III d – III miejsce – 1,02,80
Nobis Weronika

Mizerska Julia
Wojtas Patrycja
Nowek Kaja III b – IV miejsce – 1,05,14
Stawczyk Aleksandra

Gazarkiewicz Natalia
Kaczmarska Weronika
Rożek Anna VII b – V miejsce – 1,05,37
Piwońska Natalia

Kozera Magdalena
Łosiak Zuzanna
Barszcz Urszula VII a – VI miejsce – 1,05,38
Stępień Adrianna

Sępioł Aleksandra
Mazur Zofia
Mazur Katarzyna II c – VII miejsce – 1,07.38
Ruszkowska Natalia


Dziedzic Karolina
Pastuszka Aleksandra
Dziura Katarzyna VII c – VIII miejsce – 1,07,91
Banasiowska Klaudia

Biniek Paulina
Celuch Aleksandra
Kurys Zuzanna III c – IX miejsce – 1,08,24
Rynio Aleksandra

Kozieł Kinga
Strużyna Weronika
Stawczyk Klaudia II b – X miejsce – 1,14,35
Sałek Natalia

100m chłopców:
1. Bogucki Filip 3a 12,09 – I miejsce
2. Kowal Jakub 2d 12,31 – II miejsce
3. Kolaszt Wiktor 2d 12,39 – III miejsce
4. Wolski Damian 3b 12,64
5. Bąk Jakub 3a 12,83
6. Tomasik Filip 7b 13,28
7. Kiepas Wiktor 3d 13,31
8. Hunt Paweł 7c 13,52
9. Dąbek Filip 3b 13,56
10. Wożeński Bartłomiej 2b 13,66
11. Gut Nikodem 2a 13,92
12. Rafalski Oskar 3d 13,98
13. Pisarek Dawid 3c 14,37

300m chłopców:
1. Bogucki Filip 3a 42.07 – I miejsce
2. Kowal Jakub 2d 42,72 – II miejsce
3. Krzewicki Jakub 3e 43,06 – III miejsce
4. Kutera Jakub 3a 43,40
5. Ziomek Patryk 2d 44,44
6. Dolega Mateusz 3a 44,87
7. Zaręba Dawid 2a 45,24
8. Tomasik Filip 7b 47,98
9. Tomkowski Wiktor 3d 48,54
10. Jaroszek Piotr 7a 49,86
11. Fręchowicz Jakub 7b 51,35
12. Myszka Marceli 7c 52,04
13. Rofien Fryderyk 3b 54,72


1000m chłopców:
1. Zręba Dawid 2a 3,14,38 – I miejsce
2. Kolaszt Wiktor 2d 3,17,01 – II miejsce
3. Jaskros Michał 3b 3,18,36 – III miejsce
4. Jabłoński Kacper 3a 3,21,34
5. Chamerski Albert 7a 3,29,02
6. Baran Paweł 7b 3,31,91
7. Paczyński Maksymilian 7b 3,48,05

Skok w dal chłopców:
1. Dabek Filip 3d 4,90 – I miejsce
2. Kolaszt Wiktor 2d 4,75 – II miejsce
3. Cis Paweł 3d 4,58 – III miejsce
4. Stański Jakub 7a 4,50
5. Bogucki Filip 3a 4,50
6. Tomkowski Wiktor 3d 4,45
7. Hunt Paweł 7c 4,42
8. Bąk Jakub 3a 4,36
9. Kosterna Piotr 2c 4,35
10. Kozłowski Jakub 2c 4,27
11. Barszcz Patryk 2a 4,13
12. Fryszkowski Kamil 3b 4,09
13. Pawlak Kewin 7a 4,07
14. Baran Paweł 7b 3,92
15. Sielwanowski Łukasz 7a 3,40

Rzut piłką lekarską chłopców:
2kg 3kg Suma
1. Męciwoda Miłosz 2d 12,10 12,80 24,90 – I miejsce
2. Barszcz Eryk 3a 10,90 12,40 23,30 – II miejsce
3. Mirota Dawid 3a 12,00 11,20 23,20 – III miejsce
4. Dąbek Filip 3b 10,20 13,00 23,20
5. Niewczas Jakub 3b 10,30 12,40 22,70
6. Sowa Kacper 2a 9,90 12,20 22,10
7. Cis Paweł 3d 8,50 10,00 18,50
8. Gut Kacper 7c 9,10 9,30 18,40
9. Kapuścik Mikołaj 2b 9,50 8,80 18,30
10. Rafalski Oskar 3d 8,00 9,50 17,50
11. Rożek Jakub 2c 8,10 9,30 17,40
12. Stański Jakub 7a 7,90 9,20 17,10
13. Pawlak Kewin 7a 8,30 8,60 16,90
14. Paczyński Maksymilian 7b 7,50 9,20 16,70
15. Falkiewicz Filip 7c 6,90 9,20 16,10
16. Kupidura Wiktor 7b 6,60 8,20 14,80
17. Sielwanowski Łukasz 7a 6,50 6,50 13,00
Bieg sztafetowy 4x100m chłopców:

Bogucki Filip
Dolega Mateusz
Bąk Jakub III a – I miejsce – 52,56
Kutera Jakub

Dąbek Filip
Wolski Damian
Jaskros Michał III b – II miejsce – 52,72
Fryszkowski Kamil

Zaręba Dawid
Gut Nikodem
Wołczyński Hubert II a – III miejsce – 57,26
Barszcz Patryk

Paczyński Maksymilian
Jaśkiewicz Maciej
Baran Paweł VII b – IV miejsce – 57,52
Tomasik Filip

Chamerski Albert
Stański Jakub
Pawlak Kewin VII a – V miejsce – 58,21
Jaroszek Piotr

Piskorz Krzysztof
Stępniewski Łukasz
Stępień Jakub II c – VI miejsce – 58,46
Kozłowski Jakub

Pietrzyk Łukasz
Jaśkiewicz Mateusz
Orzechowski Adrian II b – VII miejsce – 58,74
Wożeński Bartłomiej

Myszka Marceli
Gut Kacper
Falkiewicz Filip VII c – VIII miejsce – 59,90
Hunt Paweł