Pro Mazowia
Za zasługi dla Iłży
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Dane adresowe
Szkoła Podstawowa w Iłży
Wójtowska 5 27-100 Iłża
tel/fax +48 486163040
Bodzentyńska 45 27-100 Iłża
tel +48 486165863
pspilza@poczta.onet.pl
Lokalizacja
Cookies
Na stronie SP w Iłży mogą być wykorzystywane pliki cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących tych plików w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, korzystaj ze strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Podręczniki
Wykaz podręczników na rok szkolny 2021/2022
do pobrania-plik pdf
    +48 486163040     +48 486165863      +48 486165110     pspilza@poczta.onet.pl                                                          E-dziennik Synergia          Microsoft Office 365
zawody lekkoatletyczne związku gmin nad iłżanką
Iłża, 13.06.2018.

SPRAWOZDANIE

zawodów lekkoatletycznych Związku Gmin nad Iłżanką, rozegranych
w dniu 12.06.2018 roku na mini stadionie lekkoatletycznym
przy Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłży.

W dniu 12.06.2018 roku na mini stadionie lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłży odbyły się zawody lekkoatletyczne Związku Gmin nad Iłżanką w kategoriach:
Dziewczęta Szkoły Podstawowej klas VII i młodsze,
Chłopcy Szkoły Podstawowej klas VII i młodsi,
Dziewczęta Gimnazjum klas II i III,
Chłopcy Gimnazjum klas II i III.
Organizatorem zawodów byli: Związek Gmin nad Iłżanką, Burmistrz Iłży, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Iłży.
Fundatorem nagród był Związek Gmin nad Iłżanką.
Sędziami zawodów byli nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Iłży: Błażej Chmielnicki, Justyna Chudyba, Beata Drab, Joanna Grudniewska Michał Koriat, Anna Mazur, Jacek Skiba, i Andrzej Socha.
Zawody prowadzone były w następujących konkurencjach:
• 100m dz i chł;
• 300m dz i chł;
• 600m dz młodsze i starsze;
• 800m chł młodsi;
• 1000m chł starsi;
• Skok w dal dz i chł;
• Rzut piłką lekarską 2 i 3 kg dz i chł (dwubój);
• Sztafeta 4x100m dz i chł;
• Bieg na rolkach dz i chł.

Punktacja:
I miejsce – 10 pkt
II miejsce – 9 pkt
III miejsce – 8 pkt
IV miejsce – 7 pkt
V miejsce – 6 pkt
VI miejsce – 5 pkt
VII miejsce – 4 pkt
VIII miejsce – 3 pkt
IX miejsce – 2 pkt
X miejsce – 1 pkt
Wyniki rywalizacji w poszczególnych konkurencjach wyglądały następująco:

100m dziewcząt – Szkoły podstawowe:

Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
1. Kępa Julia Mirów 12,20 10
2. Nędzi Zofia Kazanów 12,53 9
3. Markowska Magdalena Ciepielów 12,54 8
4. Kapusta Julia Kazanów 12,56 7
5. Kosiór Klaudia Ciepielów 12,76 6
6. Niedziela Karolina Chotcza 12,90 5
7. Łosiak Zuzana Iłża 13,00 4
8. Węglicka Katarzyna Iłża 13,14 3
9. Kostka Natalia Chotcza 13,22 2
10. Kamienik Elilia Mirów 13,44 1

300m dziewcząt – Szkoły Podstawowe:

Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
1. Bodo Maria Chotcza 1,00,42 10
2. Kiełek Natalia Iłża 1,00,69 9
3. Kunwa Natalia Ciepielów 1,02,21 8
4. Ćwiklak Karina Ciepielów 1,02,41 7
5. Kościelniak Wiktoria Kazanów 1,02,73 6
6. Nędzi Zofia Kazanów 1,03,00 5
7. Fituch Agnieszka Iłża 1,04,72 4
8. Majstrak Jystyna Mirów 1,05,72 3
9. Gregorczyk Paulina Chotcza 1,08,48 2
10. Rybińska Oliwia Chotcza 1,09,17 1

600m dziewcząt – Szkoły Podstawowe:

Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
1. Janiszewska Zuzanna Iłża 2,01,12 10
2. Ćwiklak Karina Ciepielów 2,08,28 9
3. Frączek Natalia Iłża 2,09,02 8
4. Kaczyńska Estera Mirów 2,09,78 7
5. Sarnecka Klaudia Kazanów 2,15,60 6
6. Dąbrowska Julia Kazanów 2,19,66 5
7. Sajnóg Patrycja Ciepielów 2,24,18 4
8. Kaluga Eliza Mirów 2,28,01 3
9. Domagała Natalia Chotcza 2,33,18 2
10. Kostka Natalia Chotcza 2,33,84 1


Skok w dal z miejsca dziewcząt – Szkoły Podstawowe:
Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
1. Kapusta Julia Kazanów 1,84 10
2. Łosiak Zuzanna Iłża 1,83 9
3. Jędraszek Natalia Ciepielów 1,77 8
4. Seweryn Sandra Mirów 1,77 7
5. Marzec Amelia Ciepielów 1,74 6
6. Niedziela Karolina Chotcza 1,72 5
7. Domagała Natalia Chotcza 1,68 4
8. Węglicka Katarzyna Iłża 1,66 3
9. Kamienik Emilia Mirów 1,58 2
10. Nobis Julia Kazanów 1,56 1

Rzuty piłką lekarską dziewcząt – Szkoły Podstawowe:
Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
2kg 3kg Suma
1. Czarnecka Małgorzata Kazanów 7,40 8,40 15,80 10
2. Kosiór Klaudia Ciepielów 7,20 7,30 14,50 9
3. Fijołek Aleksandra Chotcza 6,60 7,30 13,90 8
4. Szczepińska Monika Iłża 7,20 6,70 13,90 7
5. Stępień Adrianna Iłża 6,80 6,60 13,40 6
6. Sajnóg Patrycja Ciepielów 6,00 7,00 13,00 5
7. Spadło Magdalena Mirów 5,40 6,00 11,40 4
8. Miernik Angelika Mirów 4,90 6,20 11,10 3
9. Sarwecka Natalia Kazanów 5,00 4,20 9,20 2

Bieg sztafetowy 4x100m dziewcząt – Szkoły Podstawowe:
Kosiór Klaudia
Górska Izabela
Piwońska Amelia Ciepielów – 1,01,92
Ćwiklak Karina

Kaczyńska Estera
Kępa Julia
Kamienik Emilia Mirów – 1,03,03
Bogacz Sandra

Łosiak Zuzanna
Szczepińska Monika
Kozera Magdalena Iłża – 1,04,14
Węglicka Katarzyna

Nędzi Zofia
Góraj Gabriela
Kapusta Julia Kazanów – 1,05,07
Jaworska Kornelia

Niedziela Karolina
Kostka Natalia
Domagała Natalia Chotcza – 1,06,82
Fijałek Aleksandra
Bieg na rolkach dziewcząt – Szkoły Podstawowe:

Miejsce Nazwisko i imię gmina punkty


1. Węglicka Katarzyna Iłża 10
2. Tatar Wiktoria Ciepielów 9
3. Chalot Oliwia Kazanów 8


100m chłopców – Szkoły podstawowe:

Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
1. Szot Kamil Iłża 11,34 10
2. Hunt Paweł Iłża 11,68 9
3. Reuszel Paweł Mirów 11,93 8
4. Skoczylas Piotr Ciepielów 11,94 7
5. Jamka Jakub Ciepielów 12,11 6
6. Brożek Bartosz Kazanów 12,52 5
7. Solecki Jakub Kazanów 13,03 4
8. Stańczak Karol Chotcza 13,07 3
9. Podgórski Kacper Mirów 13,29 2
10. Niedziela Michał Chotcza 14,17 1

300m chłopców – Szkoły Podstawowe:
Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
1. Chamerski Albert Iłża 0,55,22 10
2. Tomasik Filip Iłża 0,55,85 9
3. Konopka Kacper Kazanów 0,57,37 8
4. Piwoński Kordian Ciepielów 0,57,95 7
5. Solecki Jakub Kazanów 0,59,26 6
6. Mazurkiewicz Adrian Mirów 0,59,88 5
7. Walas Kacper Mirów 1,00,88 4
8. Skoczylas Paweł Ciepielów 1,01,32 3
9. Niedziela Michał Chotcza 1,09,12 2

800m chłopców – Szkoły Podstawowe:
Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
1. Minda Bartłomiej Mirów 2,36,80 10
2. Piwoński Kordian Ciepielów 2,44,02 9
3. Baran Paweł Iłża 2,44,55 8
4. Myszka Paweł Iłża 2,48,04 7
5. Chmielewski Damian Kazanów 2,51,40 6
6. Rafalski Marcel Mirów 2,58,06 5
7. Żółtowski Emil Kazanów 2,58,77 4

Skok w dal z miejsca chłopców – Szkoły Podstawowe:
Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
1. Żyła Maciej Ciepielów 2,24 10
2. Nowak Mateusz Mirów 2,12 9
3. Stańczak Karol Chotcza 2,11 8
4. Śmieszek Bartłomiej Ciepielów 2,03 7
5. Hunt Paweł Iłża 2,02 6
6. Chajduk Jakub Mirów 1,89 5
7. Solecki Jakub Kazanów 1,79 4
8. Niedziela Michał Chotcza 1,77 3
9. Szczepanowski Dawid Kazanów 1,72 2
10. Stański Jakub Iłża ------ 1

Rzuty piłką lekarską chłopców – Szkoły Podstawowe:
Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
2kg 3kg Suma
1. Niedziela Jakub Ciepielów 11,50 11,30 22,80 10
2. Pietrzyk Dawid Ciepielów 9,00 10,10 19,10 9
3. Pomorski Bartłomiej Kazanów 7,60 11,30 18,90 8
4. Pawlak Kewin Iłża 9,20 9,10 18,30 7
5. Kaluga Tobiasz Mirów 9,10 9,10 18,20 6
6. Pietrzyk Kacper Kazanów 6,80 9,80 16,60 5
7. Gryka Mariusz Chotcza 6,20 7,60 13,80 4
8. Nowak Mateusz Mirów ----- 7,50 7,50 3
9. Paczyński Maksymilian Iłża 7,30 ----- 7,30 2

Bieg sztafetowy 4x100m chłopców – Szkoły Podstawowe:
Żyła Maciej
Skoczylas Piotr
Jamka Dawid Ciepielów – 0,53,40
Niedziela Jakub

Stański Jakub
Tomasik Filip
Hunt Paweł Iłża – 0,53,95
Szot Kamil

Minda Bartłomiej
Rauszel Paweł
Toporek Norbert Mirów – 0,58,85
Chajduk Jakub

Solecki Jakub
Szczepanowski Dawid
Amanowicz Jakub Kazanów – 1,03,21
Kajdan Kacper

Niedziela Michał
Stańczak Karol
Gryka Mariusz Chotcza – 1,10,85
Widerski Jakub


Bieg na rolkach chłopców – Szkoły Podstawowe:
Miejsce Nazwisko i imię gmina punkty
1. Kruszewski Bartłomiej Ciepielów 10
2. Mańko Jakub Mirów 9
3. Wancerz Jan Iłża 8

100m dziewcząt – Gimnazja:
Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
1. Mazurkiewicz Helena Mirów 11,81 10
2. Główka Małgorzta Ciepielów 12,22 9
3. Moskwa Oliwia Kazanów 12,28 8
4. Krakowiak Julia Iłża 12,32 7
5. Maj Klaudia Iłża 12,63 6
6. Molenda Dominika Kazanów 12,83 5
7. Kaczor Magdalena Chotcza 12,88 4
8. Nowocin Paulina Chotcza 12,90 3
9. Urbanek Paulina Ciepielów 13,58 2

300m dziewcząt – Gimnazja:
Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
1. Kosiór Wiktoria Ciepielów 0,59,38 10
2. Chmielewska Natalia Iłża 1,01,16 9
3. Wojtas Ilona Iłża 1,04,67 8
4. Moskal Oliwia Kazanów 1,05,50 7
5. Pytoń Patrycja Mirów 1,05,78 6
6. Kwiecień Katarzyna Ciepielów 1,06,26 5
7. Szczepanowska Weronika Kazanów 1,08,10 4
8. Urbanek Angelika Chotcza 1,11,71 3
9. Margas Weronika Chotcza 1,12,55 2

600m dziewcząt – Gimnazja:
Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
1. Główka Małgorzata Ciepielów 1,58,32 10
2. Guz Luiza Mirów 2,00,11 9
3. Nobis Weronika Iłża 2,08,90 8
4. Miernik Oliwia Iłża 2,12,92 7
5. Urbanek Paulina Ciepielów 2,18,67 5
6. Wielechowska Julia Kazanów 2,19,78 6
7. Marchewka Klaudia Kazanów 2,36,83 4
8. Maj Amelia Mirów 2,52,89 3
9. Margas Marcelina Chotcza 2,58,18 2


Skok w dal z miejsca dziewcząt – Gimnazja:
Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
1. Miernik Oliwia Iłża 2,10 10
2. Marchewka Klaudia Kazanów 2,02 9
3. Mazurkiewicz Helena Mirów 1,99 8
4. Kosiór Wiktoria Ciepielów 1,99 7
5. Wielechowska Aleksandra Kazanów 1,87 6
6. Bielecka Olga Ciepielów 1,86 5
7. Margas Marcelina Chotcza 1,85 4
8. Sępioł Aleksandra Iłża 1,80 3
9. Kaczor Magdalena Chotcza 1,80 2

Rzuty piłką lekarską dziewcząt – Gimnazja:
Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
2kg 3kg Suma
1. Molenda Dominika Kazanów 9,20 9,40 18,60 10
2. Dzwonek Izabela Iłża 9,10 7,30 16,40 9
3. Główka Natalia Ciepielów 7,30 8,50 15,80 8
4. Bielec Wiktoria Chotcza 7,90 7,20 15,10 7
5. Rogala Sylwia Chotcza 7,40 7,60 15,00 6
6. Głogowska Natalia Iłża 6,40 8,30 14,70 5
7. Guz Luiza Mirów 5,80 8,10 13,90 4
8. Bielecka Olga Ciepielów 7,30 6,50 13,80 3
9. Pytoń Patrycja Mirów 6,40 7,00 13,40 2
10. Mierzejewska Anna Mirów 7,30 3,50 10,80 1

Bieg sztafetowy 4x100m dziewcząt – Gimnazja:
Mazurkiewicz Helena
Pytuń Patrycja
Matejska Kornelia Mirów – 1,01,49
Guz Luiza

Marchewka Klaudia
Molenda Dominika
Wielechowska Aleksandra Kazanów – 1,01,70
Moskal Oliwia

Urbanek Paulina
Kozieł Wiktoria
Główka Małgorzata Ciepielów – 1,02,31
Kosiór Wiktoria

Kaczor Magdalena
Graczyk Natalia
Zając Gabriela Chotcza – 1,04,57
Nowotnik Paulina

Krakowiak Julia
Kargul Kaja
Maj Klaudia Iłża – 1,05,16
Sępioł Aleksandra
Bieg na rolkach dziewcząt – Gimnazja:
Miejsce Nazwisko i imię gmina punkty

1. Szczepaowska Monika Kazanów 10
2. Kosiór Wiktoria Ciepielów 9
3. Dziura Karolina Iłża 8


100m chłopców – Gimnazja:
Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
1. Bogucki Filip Iłża 10,59 10
2. Heda Dawid Ciepielów 10,61 9
3. Korczak Norbert Ciepielów 10,74 8
4. Chmielewski Damian Kazanów 10,81 7
5. Gruszka Wiktor Kazanów 11,00 6
6. Baryła Patryk Chotcza 11,01 5
7. Bąk Jakub Iłża 11,02 4
8. Rutkowski Kacper Mirów 11,19 3
9. Kostka Patryk Chotcza 11,70 2
10. Pajek Norbert Mirów 12,02 1

300m chłopców – Gimnazja:
Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
1. Norowski Eryk Ciepielów 0,43,38 10
2. Zaręba Dawid Iłża 0,44,20 9
3. Kruszewski Patryk Ciepielów 0,45,38 8
4. Chmielewski Damian Kazanów 0,45,97 7
5. Tomkowski Wiktor Iłża 0,46,10 6
6. Czyż Adam Mirów 0,47,50 5
7. Bilski Jakub Mirów 0,48,16 4
8. Skrzek Mateusz Chotcza 0,48,82 3
9. Widerski Jan Chotcza 0,57,90 2
10. Maciaszczyk Kacper Kazanów 0,58,82 1

1000m chłopców – Gimnazja:
Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
1. Nachyła Dawid Ciepielów 2,58,75 10
2. Pastuszka Patryk Iłża 3,03,20 9
3. Zaręba Dawid Iłża 3,10,68 8
4. Węglowski Kamil Mirów 3,17,94 7
5. Chruściel Kamil Mirów 3,22,25 6
6. Skrzek Aleksy Chotcza 3,24,01 5
7. Łaski Patryk Ciepielów 3,28,08 4
8. Koptas Kacper Kazanów 3,35,54 3
9. Skrzypczak Bartłomiej Chotcza 4,29,88 2

Skok w dal z miejsca chłopców – Gimnazja:
Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
1. Heda Dawid Ciepielów 2,79 10
2. Baryła Patryk Chotcza 2,74 9
3. Korczak Norbert Ciepielów 2,59 8
4. Skrzek Dawid Chotcza 2,59 7
5. Bogucki Filip Iłża 2,51 6
6. Baran Miłosz Kazanów 2,39 5
7. Marzec Przemysław Mirów 2,38 4
8. Kaluga Michał Mirów 2,13 3
9. Koptas Kacper Kazanów 1,98 2
10. Bąk Jakub Iłża ----- 1

Rzuty piłką lekarską chłopców – Gimnazja:
Miejsce Nazwisko i imię gmina wynik punkty
2kg 3kg Suma
1. Zięba Przemysław Ciepielów 11,90 13,50 25,40 10
2. Baran Miłosz Kazanów 11,20 12,10 23,30 9
3. Kaluga Michał Mirów 12,70 10,40 23,10 8
4. Pytoń Kacper Mirów 13,00 9,90 22,90 7
5. Mirota Dawid Iłża 11,00 11,40 22,40 6
6. Maciaszczyk kacper Kazanów 9,50 12,70 22,20 5
7. Słomka Michał Iłża 9,60 12,10 21,70 4
8. Skrzek Dawid Chotcza 11,20 10,40 21,60 3
9. Skrzek Mateusz Chotcza 6,60 10,50 17,10 2
10. Łaski Patryk Ciepielów ----- 10,80 10,80 2

Bieg sztafetowy 4x100m chłopców – Gimnazja:
Bąk Jakub
Bogucki Filip
Pastuszka Patryk Iłża – 0,48,41
Ogorzałek Fabian

Baran Miłosz
Gruszka Wiktor
Maciaszczyk Kacper Kazanów – 0,49,33
Chmielewski Danian

Rutkowski Kacper
Marzec Przemysław
Pajek Norbert Mirów – 0,50,12
Chruściel Jakub

Nachyła Dawid
Norowski Eryk
Heda Dawid Ciepielów – 0,51,43
Korczak Norbert

Baryła Patryk
Kostka Patryk
Skrzek Mateusz Chotcza – 0,54,09
Skrzek Dawid

Bieg na rolkach chłopców – Gimnazja:
Miejsce Nazwisko i imię gmina punkty
1. Kostka Patryk Chotcza 10
2. Zając Jakub Ciepielów 9
3. Jaśkiewicz Grzegorz Kazanów 8

Klasyfikacja końcowa:


Miejsce

Gmina
Punkty
1. Ciepielów 353
2. Iłża 326
3. Kazanów 275
4. Mirów 248
5. Chotcza 159